m

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipiscing elit. Etiam posuere varius
magna, ut accumsan quam pretium
vel. Duis ornare

Latest News
Follow Us

Buenos Aires

separator
Více informací

Přijet do Buenos Aires znamená zamilovat se do jednoho z největších a nejvíce kosmopolitních hlavních měst Jižní Ameriky – autonomního města Buenos Aires, hlavního města Argentiny. S obeliskem jako jednou z hlavních ikon má město několik možností k prozkoumání: moderní cesty k zeleným plochám krásných parků, budovy a památky národního historického dědictví: Plaza de Mayo – Květnové náměstí, La Casa Rosada – Prezidentský palác, Cabildo – Radnice, Národní kongres, Teatro Colón – Divadlo Colón a mnoho dalších.

 

Také stojí za to vstoupit do srdce Buenos Aires a pocítit jeho nejúžasnější tradici – tango ve čtvrtích jako jsou San Telmo, La Boca a její Caminito. Nebo prohlídka těch čtvrtí, které určují trendy jako je Palermo, Recoleta a Puerto Madero.

 

Město, jako hlavní hospodářské a sociální centrum země žije aktivně. Soustřeďuje se na nejrůznější aktivity v oblasti obchodu, různých setkání a kongresů, významných kulturních a sportovních akcí.

 

Za pár minut (60 km po dálnici) dojedete do La Plata, hlavního města provincie Buenos Aires a známé jako „město diagonál“ díky svému jedinečnému městskému uspořádání, ve kterém vyniká novogotická katedrála, Muzeum přírodních věd a další. Je ideální pro rodinné návštěvy. La Plata je také bydlištěm mnoha mladých lidí, kteří přicházejí z celé země přitahováni jeho rozmanitým univerzitním životem.

 

Pobřeží Atlantiku má více než 1200 km pláží, kde odpočívají tisíce Argentinců a turistů a užívají si letní dovolenou. Mar del Plata je hlavním městem všech lázeňských míst v zemi a je také turistickým místem. Poznejte nejznámější a tradiční pláže jako Necochea, Monte Hermoso, Villa Gesell, Miramar a pláže na El Partido de la Costa a další modernější a exkluzivnější u Pinamar a Cariló.

 

A to není všechno. V provincii Buenos Aires můžete navštívit další zajímavá místa, jako je Tandil, Sierra de la Ventana, nebo její venkovské oblasti a gaučovské vesničky, jako jsou San Antonio de Areco, Luján, Carlos Keen, Tomás Jofre a Mercedes.