m

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipiscing elit. Etiam posuere varius
magna, ut accumsan quam pretium
vel. Duis ornare

Latest News
Follow Us

Ostrov San Andrés

separator
Více informací

San Andrés – nejlepší sluneční a plážová destinace Kolumbie!

Pokud chcete využít svou dovolenou a zažít relaxační a zábavný zážitek ze slunce a pláží v Karibiku, bude San Andrés tou nejlepší volbou. Na tomto krásném kolumbijském ostrově, bez ohledu na datum, je vždy dobré počasí. Pro svou krásu a velké bohatství mořského života se moře obvykle nazývá Mar de los Siete Colores Moře sedmi barev“.

Ostrov má více než 40 pláží, kde si můžete plně užít teplé vody a osvěžující vánek z Karibského moře. Jednou z nich je Spratt Bight, považována za nejkrásnější ze všech na San Andrés. A to nejen pro její délku, ale také pro působivé bílé písky a křišťálově čisté vody, které nabízejí pohlednici hodný obraz. Také byste neměli vynechat návštěvu Cocoplum Bay, která nabízí nádherný kontrast mezi tyrkysovou mořskou vodou a silnou zelení kokosových hájů, které zdobí tuto pláž. A potvrdit krásu a rozmanitost pláží na San Andres, můžou pláž Rocky Cay, jejíž skalnaté dno z něj činí jedinečnou podmořskou krajinu, a Playa Charquitos. Tato poskytuje velmi klidné vody díky rozsáhlému korálovému útesu, který ji chrání.

Na všech těchto plážích si můžete užít klidu, který nabízí krásná karibská krajina. A zatímco budete přemýšlíte o kráse krajiny můžete se potěšit lahodným tropickým koktejlem.

Ale také můžete kdykoli vstát a vydat se na dobrodružství. Na ostrově můžete provozovat různé vodní sporty, jako je například surfování. Ideálni pro tento sport jsou vysoké vlny přicházející do Sound Bay.

Rovněž velmi doporučujeme potápění v křišťálově čisté vodě ostrova. Tato aktivita Vám umožní objevit bohatý život pod hladinou. Najdete zde mnoho barevných ryb, korálů, humrů, manty a krabů, mezi jinými druhy. Tito mořští živočichové naplňují podmořský svět životem a pohybem.

Ale kromě neuvěřitelné přírodní krásy pláží a vod Karibského moře je něco, co také charakterizuje ostrov San Andrés a díky kterému bude Váš zážitek jedinečný. Tím je působivé kulturní bohatství ostrova. Protože v koloniálních dobách bylo toto místo osídleno Holanďany, Španěly, Angličany a Afričany. Tento multikulturalismus se odráží v hudbě, díky níž budou Vaše dny na pláži doprovázeny bohatými melodiemi žánrů reggae a soca.

Toto kulturní bohatství se také promítá do chutných pokrmů, které jsou připraveny z ryb z regionu a tropického ovoce. Jako příklad můžeme uvézt mořskou polévku a rybí knedlíky. Představují autentickou pochoutku, která bude dokonalým vrcholem Vašeho odpočinku a dobrodružství na pláži pod sluncem této „nebeské“ destinace.