m

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipiscing elit. Etiam posuere varius
magna, ut accumsan quam pretium
vel. Duis ornare

Latest News
Follow Us

Santiago de Chile

separator
Více informací

Santiago je jedno z nejvíce kosmopolitních měst v Latinské Americe! Brána pro turisty přicházející do Chile. Abyste se seznámili s jeho velkým historickým centrem, dědictvím, parky, nákupními centry a nezapomenutelným nočním životem, je potřeba strávit ve městě alespoň 3 dny.

Hlavní město se nachází v údolí obklopeném majestátními pohořím And, kde se nacházejí moderní lyžařská a horská střediska, nabízející různé výlety po celý rok, zejména v zimě pro příznivce bílých sportů.

Bylo založeno Španělem Pedro de Valdivia v roce 1541. Toto kulturní dědictví je ztělesněno v historickém centru Santiaga, Plaza de Armas je epicentrem města, kde je politický, administrativní, sociální, obchodní a náboženský systém země. Ve městě je velká část chilské historie, kterou lze obsáhnout prostřednictvím muzeí a historických budov, jako je Palacio de La Moneda (sídlo vlády), a Palacio de la Real Audiencia, kde se nachází Národní historické muzeum.

Navštivte metropolitní katedrálu z 18. století, nákupní centra a umělecké galerie. Chcete cítit puls města? Procházka po pěších promenádách Bandera a Ahumada, oběd v sousedství Lastarria a výstup na kopec Santa Lucía kde můžete rozjímat pohledem na Santiago. Můžete se projet na kole a navštívit Barrio Bellavista, trh La Vega a Patronato.

Nezapomeňte navštívit metropolitní park v Santiagu, který má lanovku, abyste si mohli vychutnat výhled do přírody a panoramatický výhled na Santiago. Mezi další zajímavosti patří parky – Parque Forestal, Parque Bicentenario a Parque de la Familia.

Santiago je město všestranné a kosmopolitní. Spojuje tradiční historii Chile a modernu, která byla vybudována ve východním sektoru hlavního města – finanční čtvrtě, velká nákupní střediska a centra.

Věděli jste, že v Santiagu je nejvyšší vyhlídka v Latinské Americe? Z nejvyššího bodu věže Sky Costanera budete moci pozorovat město Santiago v 360 ° a 300 metrů nad mořem, s krásným pohořím And v pozadí.