Huaraz

Rozsah aktivit, které je možné v pohoří Huaraz uskutečnit, je velký. Nabízime je formou skupinovou nebo individuální, postavenou na míru podle požadavků klientů. Nejpopulárnější zážitkové aktivity Vám nabízíme v následujícím textu.

Trekking

Klasický okruh Santa Cruz - Vaqueria nebo do Llanganuco pro skupiny od 2- 16 osob v trvání 4 nebo 5 dnů.

Denní výlety

Denní výlety do Chavin a k ledovci Pastoruri komfortními mikrobusy pro max 8 osob. Dále výlety k jezeru ParonKaňón del Pato, Puyas Raimondii ve Winchus v Cordillera Negra.

Mountain Biking

Výběr nejzajimavějších:

  1. Portachuelo - Llanganuco - Yungay, Tento úžasný sjezd Vás zavede z výšky 4750 mnm do 2500 mnm (až na dno údolí) po 35 km nezpevněné cestě. Doprava do 4750 mnm je formou minivanu.

  2. Jezero Paron. Další sjezd na kole z 4200 mnm do 2300 mnm, 32 km.

  3. Puyas Raimondii ve Winchus, z 4200 mnm do 2300 mnm. Z vrcholu sjezdu uvidíte na západě Pacifický oceán a směrem východním Cordillera Blanca.

  4. Kaňon del Pato. Jízda 35 tunely do Huallanca. Po obědě zpátky do Caraz

  5. Cross Country z Pueblo Libre do Caraz přes řeku, pouštní cesty, lesy, kaktusy, po cestě bez téměř žádného stoupání po nezpevněné cestě 9 km.

 

Disponujeme plně vybavenými koly s CatEye Navigací, Airware helmama, tzv. Body Geometry rukavicemi a výškoměrem. Jako možnost je si pronajmout kola: Specialized Rockhopper, Stumpjumper nebo Ground Control a Jamis Dakar nebo Dakar Pro. 

  

Horolezectví

Celodenní horolezecké výlety v rozsahu lehké až střední zahrnují: plnou lezeckou výbavu, instruktora, dopravu k místu výstupu (dostupné pro Caraz a Yungay)

Lezení po ledopádech

Tento druh sportu je poněkud náročnější a zavisí na tom, na jakou horu chcete lézt. Tady nabízíme pouze programy šité na míru klientům. Vrcholy na které se zaměřujeme jsou hlavně: Pisco, Ishinca Masiv, Huascaran, Alpamayo, Chopicalqui a Artesonraju.

Pro aktivity v Pohoří Huaraz nás neváhejte kontaktovat prostředníctvím kontaktního formuláře a my Vám připravíme program přímo na míru Vaším požadavkům

Program

Cena

Podle vybraného programu

Frekvence

Na dotaz

Trvání

Podle vybraného programu

Zahrnuje

Podle vybraného programu

Nezahrnuje

Podle vybraného programu

Portal Confituria Nº265 INT. 02

Plaza de Armas

Cusco-Cusco-Cusco 08000

Perú

WhatsApp: +420 720 704 656 (CZE, SVK, ESP, ENG, GER)

Mobile / WhatsApp: +51 920 234 612  (CZE, SVK, ESP, ENG, GER)

© 2019 Perú Travel by Viajes y Servicios Turísticos Flamenco S.A.C.