m

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipiscing elit. Etiam posuere varius
magna, ut accumsan quam pretium
vel. Duis ornare

Latest News
Follow Us

Naše nabídka

Objevte tradiční i netradiční peruánské destinace ruku v ruce s individuálním přístupem naší agentury – Perú Travel. Tato nabídka představuje důsledně promyšlený výběr výletů, treků a programů různé délky s ohledem na aklimatizaci ve vysoké nadmořské výšce, nabídku pohodlného ubytování a služeb na míru, ušitých každému podle jeho individuálních požadavků tak, aby byl pobyt pro klienta celoživotním zážitkem. Detaily, na které se soustředíme jsou především ve formě důsledného výběru hotelů, světoznámých historických a kulturních míst, restaurací, známých i méně známých treků v Andách, relaxačními pobyty v přímořských oblastech, nebo výběrem kvalitních poznávacích a dobrodružných pobytů v Amazonské džungli.

Naše nabídka je vhodná jak pro tradičního cestovatele se zaměřením na klasické poznávací zájezdy, tak pro náročnějšího a aktivního cestovatele, kde cílíme obsah programu nejenom na ty hlavní turistické destinace Peru. Taktéž zahrnuje i jiné sportovní aktivity (např. vysokohorská turistika, jízdy na horských kolech, kayaking, rafting, zip-line apod.).

Programy

Jsme si vědomi, že Váš zájezd musí být speciální. Proto jsme soustředili naše síly na vytvoření programů, které Vám představí všechny historicky nebo kulturně nejdůležitější místa Peru. Záleží na Vás, který program podle Vašich možností si vyberete.

Treky

Vybrat si také můžete z různorodé nabídky připravených treků v rozsahu od těch nejjednoduchších, přes středně obtížné, až po ty extrémně náročné. Zažijte s námi skutečné dobrodružství v symbióze s místní kulturou a přírodou, na které budete dlouho vzpomínat.

Výlety

Naše nabídka jednodenních výletů představuje rozšíření hlavních programů. Nebo Vám jejich kombinací připravíme alternativní, několikadenní výlety v rámci každé lokality. Výběr těchto výletů je směrován na nejatraktivnější místa Peru.

Individuální

Pokud Vám náš předpřipravený program nebude vyhovovat, přichystáme Vám program na míru podle Vašich požadavků tak, aby to byl pro Vás nezapomenutelný zážitek. Záleží pouze na Vašich preferencích, to ostatní zařídíme my.

100% Garance

Český průvodce

Individuální přístup

bezpcenost predevsim

Bezpečnost

Komunikace 24/7

Proč zvolit Perú Travel?

Kvalita služeb

Jde nám o to, aby kvalita a služby šly ruku v ruce. Jdeme nad rámec toho, abychom se ujistili, že tyto dva znaky jsou splněny na každém kroku Vaší cesty. Abychom dosáhli těchto základních hodnot, pečlivě sledujeme spokojenost klientů a soustavně hledáme nové způsoby, jak překonat očekávání našich klientů.

Osobní přístup

Od prvního kontaktu, po celou dobu vašeho pobytu, a dokud nebudete opět bezpečně doma, jsme s Vámi. Poznáte svého osobního cestovního poradce nejenom podle jména a podle tváře, ale i osobně a bude vám k dispozici po celou dobu Vaší cesty.

Přátelský a informovaný personál

Od začátku roku 2000 jsme vytvořili nezapomenutelné cestovní zážitky pro stovky klientů z celého světa. Naši zaměstnanci mají rozsáhlé a bezprostřední znalosti o regionu a těší je to, co dělají.

Lokální odborné znalosti

Je pro nás životně důležité, abyste měli z Vaší dovolené nezapomenutelný a autentický zážitek. V souladu s Vašimi očekáváními, vybíráme pouze místní dodavatele, kteří jsou přátelští, seriózní a mají důkladné místní znalosti.

Šetříme váš čas a úsilí

Organizace vlastní dovolené může být stresující úkol. Uděláme tuto práci za Vás! Výběrem Perú Travel můžete ušetřit čas a potíže při rezervaci všech Vašich služeb přímo u specializované místní agentury – Perú Travel.

Dovolená šitá na míru

Naše balíčky mohou být přizpůsobeny nebo postaveny zcela od nuly, aby vyhovovaly Vašim potřebám. Naši zkušení experti na cestování mají k dispozici zdroje, aby se Vaše vysněná dovolená stala skutečností a celoživotním zážitkem.

Jste v dobrých rukou

Když jste na cestě, pomoc není nikdy mimo dosah. Vždy je k dispozici zaměstnanec, který pracuje 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a který řeší všechny nepředvídané situace. Snažíme se co nejrychleji reagovat na e-maily a hlasovou schránku během našich běžných pracovních hodin.

Legitimnost

Perú Travel je pojištěná a plně licencovaná cestovní kancelář schválená místními úřady. A jako členové různých asociací cestovního ruchu držíme vysokou úroveň standardů a postupů. Pokud chcete z první ruky zjistit, jak fungujeme, podívejte se na naše zákaznické recenze!