m

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipiscing elit. Etiam posuere varius
magna, ut accumsan quam pretium
vel. Duis ornare

Latest News
Follow Us

Lima City Tour

separator
Více informací

Lima city tour vás provede bohatou a zajímavou historií toho města.

Lima předkolumbovská 

Privátní dopravou navštívíme hliněnou pyramidu „Huaca Pucllana“, archeologické místo vybudované ve 4. století našeho letopočtu a Inkami považováno za „svaté místo“.

Museo Larco

Je to nejlepší muzeum Peru – soukromé Muzeum Larco, které bylo založeno v roce 1926 a nachází se v distriktu Pueblo Libre v Limě. Vystavuje předměty, které ukazují 3000 let vývoje historie předkolumbovského Peru. Nachází se uvnitř místokrálovského statku z 18. století.

Lima koloniální

Navštívíme historické centrum Limy, kde uvidíme více než 50 koloniálních budov a monumentů jako: Paseo de la República, náměstí Plaza San Martín, náměstí La Plaza Mayor, Prezidentský palác, Katedrála, Městský palác a jiné.

Dále navštívíme Konvent svatého Františka (Conjunto Monumental de San Francisco), který shromažďuje velkou sbírku církevního umění koloniální Ameriky. Také navštívíme jeho podzemní krypty, světově známé jako Katakomby (Catacumbas).

Poznáme i tradiční obytné zóny Limy jako jsou El Olívar de San Isidro, Miraflores a Larcomar.

Součástí Lima city tour je i návštěva Magického okruhu vody v Parku de las Reserva v podvečer s videoprojekcí na vodní stěně.

Zahrnuje

    • Všechny transfery
    • Všechny vstupy
    • Profesionální průvodce

Nezahrnuje

    • Osobní výdaje
    • Spropitné