m

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipiscing elit. Etiam posuere varius
magna, ut accumsan quam pretium
vel. Duis ornare

Latest News
Follow Us

Paracas-Ica-Huacachina

separator
Více informací

Ostrovy Ballestas (Islas Ballestas) a Národní rezervace Paracas představují jednu ze základních tradičních destinací v Peru. Jsou to místa se specifickým ekosystémem.

​​Po vyzvednutí z hotelu v 7.45h se přesuneme do přístavu, kde v 8.00h začne exkurze rychlou lodí po ostrovech Islas Ballestas. Po 15 minutách dorazíme k enigmatickému znaku El Candelabro „Svícen“, kde nám budou objasněny různé teorie jeho vzniku. Dále budeme pokračovat zálivem Paracas mezi jednotlivými skalními ostrovy, kde budeme pozorovat různé mořské živočišné druhy jako mořský lvouni, tisíce mořských ptáků lovících ryby apod. V zhruba 10.00h se vrátíme do přístavu.

V 11.00h nás u hotelu vyzvedne autobus a pojedeme na exkurzi do Národní rezervace Paracas. Navštívíme interpretační centrum, kde nám vysvětlí vše týkající se fauny v rezervaci. Následně budeme pokračovat v exkurzi po poloostrovu Paracas, kde uvidíme různé pouštní útvary vytvořeny větrem, různobarevné plochy, skalní útvary na pobřeží vytvořeny působením mořské vody. Dále navštívíme krásné pláže jako: Playa Yumaque, Playa Roja, Playa Lagunillas. Tady budeme mít čas poobědvat naproti pláži a procházet se v okolí.

Dále budeme pokračovat směrem na sever do Oázy Huacachina, kde budeme mít příležitost poobědvat na břehu laguny a následně realizovat výlet bugatkou po pouštních dunách a vyzkoušet si Sandboarding

Po ukončení aktivit v oáze Huacachina se vydáme do místní bodegy „sklípku“, kde nám bude při exkurzi vysvětlen postup přípravy světoznámého peruánského alkoholického nápoje Pisco. Následně se zúčastníme degustace různých druhů Pisco, které se v místě produkují.

Zahrnuje

  • Doprava
  • Profesionální průvodce
  • Všechny vstupy
  • Degustace Pisca

Nezahrnuje

  • Osobní výdaje
  • Spropitné